Store manažér / vedúca predajne Cube Aupark, Bory Mall

CUBESHOP s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme len tých najlepších z Vás, ktorí chcete vo svojom odbore niečo dokázať. Ak sú pre Vás nadpriemerné výsledky samozrejmosťou a Vy chcete ešte viac, tak ste ideálnym kandidátom.

Nehľadáme len obyčajného store managera, ale ambasádora značky CUBE!

Popis pozície:

Store manažér má hlavnú zodpovednosť za vedenie jednej z našich predajní. Jeho nadriadeným je Generálny manažér.
Store Manažér podporuje a motivuje tím asistentov predaja. V priebehu pracovného dňa organizuje prácu, koordinuje jednotlivé činnosti na predajni a vytvára priaznivé podmienky k ich vykonávaniu. FlagShip Store Manager aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu a koučuje asistentov predaja v oblasti predajných schopností. Ďalej sa podieľa na predaji tovaru konečnému zákazníkovi, poskytuje odborné poradenstvo a služby zákazníckeho servisu. Store Manager je hlavou rodiny a vodcom tímu!

Náplň Vašej práce:
-  Prvotriedna prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu, poskytovanie poradenských služieb zákazníkom
-  Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
-  Zodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
-  Objednávanie, príjem, kontrola, reklamácie, príprava k predaju a údržba tovaru
-  Inventarizácia tovaru, peňažných prostriedkov a majetku spoločnosti na predajni
-  Spolupráca s oddelením marketingu a merchandisingu, HR, logistiky, IT a financií
-  Riadenie a hodnotenie podriadených zamestnancov
-  Školenie nových zamestnancov
-  Zodpovednosť za vzhľad a chod predajne v súlade s internými predpismi
- Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ponúkame:
-  Zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
-  Priateľský kolektív a rodinné prostredie
-  Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
-  Príspevok na stravovanie
- Príspevok na ošatné
-  Prácu v designovom prostredí
-  Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
-  Priestor pre Vaše nápady
-  Sebarealizáciu
-  Možnosť vyniknúť

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou na [email protected] Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí zodpovedajú nášmu profilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť CUBE prináša na Slovensko dizajnérske kúsky popredných svetových značiek ako Michael Kors, Vivienne Westwood, DKNY, Marc Jacobs a i. Dôraz je kladený na široký výber kabeliek, topánok a doplnkov. Pro-zakaznicky servis, ktorý zabezpečujú vyškolené asistentky predaja, premení nakupovanie na zážitok.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2680835  Megjelentetés dátuma: 16.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou