Administrativný pracovník– Referent/ka

CTP Invest, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • V stanovenom termíne a rozsahu plní pokyny a úlohy od nadriadeného.
  • Týždenne reportuje nadriadenému informácie v určenom rozsahu.
  • Spravuje a kontroluje správny chod Help-desk
  • Potvrdzuje hlásenky klientov v Help-desk a zabezpečuje ich okamžité odoslanie
  • na riešenie
  • Týždenne pripravuje report z Help-desk s otvorenými hlásenkami
  • Vedie pokladňu
  • Skenuje a archivuje projektovú a prevádzkovú dokumentáciu
  • Pripravuje podklady k auditom, ku kontrolám, k mesačným odpisom energií, ...
  • Zhotovuje jednoduché dokumenty v programoch MS Word, Excel, PowerPoint, ...
  • Vykonáva administratívnu podporu správe CTParkov v oblasti východného Slovenska.
  • Vystavuje cenové ponuky na klientov, podľa zadania od správy CTParku.
  • Eviduje poistné udalosti na majetku spoločnosti
  • Zadáva objednávky do interného systém.
  • Mailová a telefonická komunikácia s klientami a dodávateľmi
  • Eviduje dochádzku a pripravuje podklady pre mzdovú učtáreň
  • Stará sa o celkový chod kancelárie (udržiavanie čistoty, objednávanie kancelárskeho materiálu a pod.)
  • Úlohy ad hoc

Povinnosti:

  • Kontinuálne počas prac. doby sleduje nové hlásenky v helpdesku a obratom ich odosiela na riešenie správe CTParku
  • Priebežne sa zaujíma a zisťuje spokojnosť klientov so službami ktoré zabezpečuje správa CTParku
  • Min 1x mesačne sleduje a reportuje Property manažérovi počet vytvorených objednávok ku ktorým chyba faktúra, so zdôvodnením stavu resp. návrhom riešenia

Budú spresnené po pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Hľadáme Vás!

Ak ste osobou, ktorá má rada ľudí, potom je toto miesto určené pre Vás. Hľadáme osobu, ktorá má veľmi dobré organizačné vlastnosti, vie jednať s ľuďmi, prezentuje sa dobrou náladou a vie si udržať kontrolu
vo svojom operačnom priestore. Od tejto osoby budeme požadovať 100% plnenie si povinností na poste tak, aby to čo má pod svojou kontrolou fungovalo vynikajúco.

ID: 4032714  Megjelentetés dátuma: 11.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac