Asistentka

CTP Invest, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 EUR/měsíc900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zručnosti:

  • Word, Excel, Outlook, Power Point – pokročilá úroveň
  • Hospodárska korešpondencia
  • Anglický jazyk – min. B2
  • Ostatné jazyky – výhoda
  • Strojopis – výhoda
  • Vodičská preukaz - výhoda

Náplň práce:

  • administratívne a sekretárske práce
  • zabezpečenie plynulého chodu kancelárie (objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia)
  • vítanie, ohlasovanie a uvádzanie klientov
  • evidovanie a spracovanie poštovej korešpondencie a elektronickej pošty
  • pomocné účtovné a personálne práce
  • zodpovednosť za poriadok a čistotu kancelárie
  • reprezentatívnym vystupovaním vytvárať dobrý dojem o spoločnosti od prvého kontaktu s klientom
  • Prijímanie návštev, prvotný kontakt s klientom a s tým súvisiaca agenda
  • Zakladanie, archivovanie a zabezpečenie skartácie písomností a ďalších dokumentov
  • Komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami.
  • Spravovanie vozového parku spoločnosti.
  • Starostlivosť o zasadačky
  • Organizovanie eventov
  • Úlohy ad hoc

Osobnosté predpoklady

  • Komunikatívnosť
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • samostatnosť
  • ochota učiť sa
  • zmysel pre detail
  • lojalita
  • odolnosť voči stresu
  • dobré organizačné schopnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3814296  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR/měsíc900 EUR/měsíc