Facility Manager for CTPark Trnava

CTP Invest, spol. s r.o.

Místo práce
Trnava, Okres Trnava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro správu průmyslového areálu CTPark Trnava hledáme vhodného kandidáta na pozici Facility Manager.

Pracovník na této pozici je odpovědný za následující:

  • Facility management: řízení provozu budov
  • Provoz technologických zařízení
  • Komunikace s uživateli objektů, dohled nad dodržováním povinné údržby dle smlouvy
  • Kontrola zajišťování povinné údržby, vytváření plánů údržby
  • Organizace odstraňování garančních závad
  • Komunikace s dodavateli
  • Zajišťování menších stavebních úprav požadovaných nájemcem
  • Energetika, optimalizace provozu objektů
  • Vyhodnocování provozních nákladů
  • Organizace PO a BOZP, environmentální problematika
  • Organizace a účast na výběrových řízeních na subdodávky
  • Řízení a kontrola 2 zaměstnanců údržby
  • Řízení a kontrola subdodavatelských firem
  • Řízení a kontrola CTP HelpDesk
  • Odpovědnost za zimní/letní údržbu
  • Příprava a kontrola dodržování rozpočtů na provoz a údržbu
  • Příprava kalkulací, dokumentů/stanovisek k přefakturaci nákladů na nájemce
  • Organizování drobných stavebních prací
  • Spolupráce se stavebním/projektovým oddělením
  • Vede tým 3 údržbářů
Interní komunikace s vedoucím oddělení správy nemovitostí

Požadujeme:
  • muž / žena
  • SŠ/VŠ vzdělání technického (nejlépe stavebního) směru
  • Praxe v oboru min. 2 roky, organizační schopnosti, komunikativní vystupování
  • Zájem o tento typ práce, schopnost týmové práce a řízení podřízených
  • Odpovídající znalosti k plnění klíčových úkolů
  • Pečlivost, smysl pro zodpovědnost
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni nutností
  • Aktivní uživatelská znalost práce na PC (SW Microsoft Office, apod.)
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělání a růstu

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce Trnava. V případě zájmu zašlete prosím své CV. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů, pak jste nebyl/a vybrán/a k osobnímu pohovoru.

Více informací o společnosti na www.ctp.eu a www.ctpark.eu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou