Technik Elektroniky - Bratislava

CTDI

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prevádzka a údržba testerov a testovanie , detekcie chýb v testerov, oprava alebo odstránenie chýb v IT siete a v testerov.
• Príprava dokumentácie o opravy, príprava denných reportov a správ.
• Zachovania technického stavu a zlepšenie konzistenciu produktu a vykonávanie preventívnych opatrení pre ich zachovanie.

Ponúkaný plat:
• Konkurenčné kompenzačné výhody a iné zamestnanecké výhody, benefity.
• Druh pracovného pomeru: hlavný/ plný úväzok
• Spoľahlivé podnikové pozadie

Pracovná doba:
• 4 deň / týždeň
• Denne 10 hodiny
• Toto môže byť aj v noci ako nočná smena

Miesto výkonu práce:
• Sereď, 60 km od Bratislavy

Prosím, ak máte záujem o pracovné miesto, pošlite svoj životopis v anglickom a v maďarskom jazyku alebo v slovenskom a v anglickom jazyku na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Očakávame kadidátov so stredným odborným vzdelaním.
• Znalosti v oblasti IT / dátových sietí
• Technický diplom
• Odborná prax je potrebná
• Užívateľské zručnosti v Microsoft Office
• Komunikatívny anglický jazyk
• Počítačové zručnosti

CTDI je najväčší nezávislý poskytovateľ inžinierskych, opravárenských a logistických služieb pre telekomunikačný sektor v Európe. CTDI poskytuje domáce a medzinárodné komplexné služby pre dopravcov a výrobcov. Ďalšie informácie nájdete na www.ctdi.eu.
ID: 3419522  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018