Finančný analytik – Controlling (absolvent VŠ)

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.11.2019, resp. dohodou
min. 900 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme analytika pre oblasť Controllingu, Credit risk monitoringu a Reportingu. Práca vhodná pre niekoho, kto sa rád učí, má chuť to čo sa naučil využiť v praxi a tak pomôcť zlepšovať výsledky firmy a zjednodušovať procesy a prácu.

Náplň práce:
- Analýzy a Reporting za zverené oblasti v rámci tímu
- Interpretácie výsledkov a ich odchýlok od plánu
- Spolupráca na projektoch v KBC a ČSOB skupine zameraných na zvýšenie kvality analýz a reportingu kľúčových údajov
- Spolupráca na projektoch zameraných na implementáciu regulatórnych požiadaviek
- Práca na interných zlepšeniach zameraných na kvalitu dát
- Príprava ad-hoc analýz a reportov
- Sprístupňovanie požadovaných dát ostatným tímom s využitím reportingových a analytických nástrojov

- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej finančnej skupine
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- motivujúce finančné ohodnotenie, prepracovaný sociálny a benefitný systém starostlivosti o zamestnancov

Na e-mailovú adresu [email protected] zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom s označením pozície "Finančný analytik – Controlling- absolvent".
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme kontaktovať len tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, ekonómia, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax: nie je potrebná
- Jazykové schopnosti: Anglický – min. mierne pokročilý – potreba zvládnuť komunikáciu súvisiacu s projektmi a reportingom (email, telefonicky, skype, osobne)
- PC schopnosti: MS Excel
- Iná kvalifikácia: znalosť ostatných aplikácií MS Office (Word, Outlook)

Od úspešného kandidáta očakávame:
- analytické a logické myslenie
- vnútorná motivácia učiť sa a implementovať nové veci a zlepšenia
- systematický prístup k riešeniu problémov
- samostatnosť, iniciatívnosť, precíznosť a zodpovednosť
- dobré komunikatívne zručnosti

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3782068  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 900 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity