Akvizítor - obchodník pre región Košice

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
od 1000 €/brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna obchodná činnosť, vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o pridelené portfólio zákazníkov
- zodpovednosť za plnenie obchodno - finančného plánu v ponuke leasingových produktov vo viacerých komoditách
- aktívna obchodná činnosť, vyhľadávanie nových zákazníkov
- poskytovanie základných informácií zákazníkom a obchodným partnerom o podmienkach jednotlivých produktov, o budúcej leasingovej zmluve, zmluve o operatívnom leasingu, resp. kúpnej zmluve pri splátkovom predaji a pod.
- spracovanie zmluvnej dokumentácie k jednotlivým obchodným prípadom a príprava podkladov pre jednotlivé schvaľovacie stupne obchodov

- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej finančnej skupine
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- motivujúce finančné ohodnotenie, prepracovaný sociálny a benefitný systém starostlivosti o zamestnancov
- work-life balance – rešpektovanie rodinného života a voľného času a jeho zosúladenie s prácou v našej spoločnosti
- služobné auto aj na súkromné účely

Na e-mailovú adresu [email protected] zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom, s označením pozície "Akvizítor - obchodník Košice"a uvedením toho, prečo reagujete práva na tento inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme kontaktovať len tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie, Obchod, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ / VŠ vzdelanie
- aktívny vodič
- prax v aktívnom obchode je podmienkou
- výhodou sú vedomosti a skúsenosti s leasingovým a finančným sektorom
- veľmi dobré ovládanie práce s PC - MS Office

Ďalej očakávame človeka, ktorého osobnostnou kvalitou bude:
- profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť
- primerané sebavedomie a odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci
- orientácia na dosahovanie cieľov
- tímový hráč
- prozákaznícka orientácia
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3311463  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 €/brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + motivujúce výkonnostné odmeny + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity