Administratívny pracovník/-čka na oddelení Zákazníckeho servisu (brigáda)

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Žižkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu / kolegu (ideálne študentku/ta) na dlhodobú brigádu.

Náplňou práce bude:
- výpomoc s komunikáciou na zákazníckej linke počas dohodnutých dní
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- administratívne práce v rámci oddelenia Zákaznícke servis, občasný zástup na recepcii
- organizačná a administratívna podpora zamestnancov
- zakladanie a skenovanie dokumentov, evidencia pošty, a pod.

- možnosť naučiť sa a porozumieť systému procesov vo veľkej leasingovej spoločnosti
- perspektíva zamestnania po ukončení školy v jednotke na lízingovom trhu

Na uvedenú adresu [email protected] zasielajte svoj profesijný životopis. Do predmetu správy uveďte "Administratívny pracovník/-čka na oddelení Zákazníckeho servisu".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale z dôvodu časovej vyťaženosti a množstva odpovedí, osobne budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- možnosť flexibilného pracovného času podľa dohody s nadriadeným
- počas pandémie možnosť práce formou home office
- príjemný hlas a dobré komunikačné zručnosti
- nebáť sa komunikovať telefonicky aj e-mailom

Počítačové znalosti:
- Outlook, Word, Excel, PowerPoint - pokročilý

Ostatné predpoklady a zručnosti:
- Zodpovednosť a spoľahlivosť pri riešení zadaných úloh
- Ochota učiť sa nové veci
- Flexibilita

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3114852  Megjelentetés dátuma: 7.5.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.