Можливість для людей з України

Vodič / skladník

CS FRUIT s. r. o.

Miesto práce
Ivanka pri Nitre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmesačné prémie,príplatky za víkendy,príplatky za nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Časové rozloženie pracovnej náplne: príprava tovaru na rozvoz 30% , rozvoz a dovoz tovaru 40 %, práce v sklade ovocia a zeleniny 20%, údržba a hygiena 10%.

Po dohode: firemné auto na dovoz do zamestnania, alebo príspevok na PHM,

Informácie o výberovom konaní

ČÍTAJTE POZORNE !! Pracovná doba po-pia 4:30 - 12:30
víkendové služby 2x mes./ so-ne 4-8 hod za víkend a za príplatok !!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť,pracovitosť,dochvíľnosť,schopnosť pracovať v kolektíve, zdravotná spôsobilosť

Obchodná spoločnosť, malá , čiastočne rodinná firma s počtom zamestnancov do 10 osôb,ktorá je spoľahlivým zamestnávateľom a ktorá pôsobí už 28 rokov na trhu. Našou činnosťou je zásobovanie rôznych druhov prevádzok ovocím a zeleninou, dovoz a rozvoz v rámci Nitrianskeho kraja.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1972659  Megjelentetés dátuma: 15.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac