Stabilná práca administratívneho charakteru v spoločnosti s viac ako 17- ročnou tradíciou

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
623 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu na pozícii telefonického operátora a získaj nielen odborné školenie ale aj kamarátsky kolektív. Začiatky v práci bývajú ťažké, preto neočakávame hneď samostatnosť a rekordné výsledky, práve naopak. Poskytneme ti úvodné školenie u nás na pobočke, čas sa udomácniť a taktiež nás spoznať (:

Okrem dobrej nálady ktorú vieš preniesť aj na druhú stranu linky, privítame ak si komunikatívny, lojálny, zodpovedný a rád sa naučíš niečo z oblasti predaja, ďalej ako sa dohadujú klientom stretnutia alebo ako spracovávať prieskumy a to všetkom prostredníctvom tel. hovorov. :)

Celým školiacim procesom ťa prevedú a zaškolia kolegovia , ktorých spoznáš už v začiatkoch pri pohovore. Následne pri adaptácií a pri práci u nás ti budú pomáhať aj ostatní kolegovia z pobočky.

Po dohode je možné pracovať aj na skrátený prac. úväzok (30h/týždenne alebo 35h/týždenne).

Čo bude náplňou práce u nás?
  • v prvom rade ide o telefonickú komunikáciu so zákazníkmi
  • ponuku produktov, služieb
  • dohadujú sa klientom stretnutia
  • spracovanie prieskumov cez tel.
  • spracovanie a vkladanie informácií a dát do databázy

Zákazníkov nevyhľadávate, máte ich od nás v databáze.

Pracovná doba:
Pondelok – Piatok
08,00 hod. – 16,30 hod.
víkendy a sviatky voľné

  • Odborné zaškolenie ktoré je hradené v rámci pracovnej doby
  • Využitie stravovania donáškou obedov, na výber máš viacero reštaurácií
relaxačné zóny (k dispozícii je boxerský vak, šípky, PC s internetom a TV)
  • pokaľ to raz bude možné, robíme teambuildingy a rôzne spoločné aktivity (:
  • zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 17-ročnou tradíciou.
  • Práca v príjemnom prostredí a s úžasným kolektívom.

Informácie o výberovom konaní

Koho hľadáme?
  • Kolegyňu, ktorej nerobí problém komunikovať so zákazníkmi na dennej báze
  • Niekoho, kto má pozitívny vzťah k ľudom a poradí si aj s tým najťažším orieškom
  • Vieš pracovať s PC (word, excel, internet na základnej úrovni)

Práca na trvalý pracovný pomer.
Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.
Miesto výkonu práce - Topoľčany, Dopravná 2

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu volajte zdarma na číslo 800555900 alebo píšte na [email protected]
Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie. Tešíme sa na Vás :)

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Plynulý a bezchybný rečový prejav.
Základná znalosť práce s počítačom.
Aktivita a chuť do práce.
Dôslednosť a zodpovednosť.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4031013  Megjelentetés dátuma: 21.7.2021  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac