Stabilná práca administratívneho charakteru v spoločnosti s viac ako 16- ročnou tradíciou.

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany
630 - 820 EUR/mesiac710€/brutto mesačne (630€ základná zložka mzdy + 20€ variabilná + 60€ dochádzkový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu vo svojom meste bez nutnosti dochádzania?
Nechcete pracovať manuálne vo výrobnej hale, ale radšej administratívne v klimatizovaných priestoroch?
Hľadáte prácu s možnosťou povýšenia?
Chcete víkendy tráviť doma s rodinou a nie v práci?

Vašou náplňou práce bude prijímanie telefonických hovorov zákazníkov.
Budete riešiť reklamácie, požiadavky a poskytovať potrebné informácie.
Volajte zdarma 0800 777 100.

Dochádzkový bonus za každý odpracovaný mesiac.
Náborový príspevok:
  • po odpracovaní 3 mesiacov - 125€
  • po odpracovaní 6 mesiacov - 125€.
Priveď kamoša-získaj odmenu (po 3. mesiacoch 100€+ po ďalších 3. mesiacoch 100€).
Každoročné 4% navýšenie mzdy pri splnení daných podmienok.

Možná práca z domu - podľa dohody a výsledkov

Naši zamestnanci majú k dispozícii
  • balík zamestnaneckých výhod: multisport karta, aktivity podporujúce work life balance
a zdravie zamestnancov, zľavy na TOP produkty, tematické teambuildingy,
  • príspevok za odporučenie nového kolegu do výšky 200€ v čistom k výplate
  • relaxačné zóny (k dispozícii je boxerský vak, šípky, PC s internetom a TV)
  • príležitosť pre profesionálny rozvoj a rozšírenie vedomostí ohľadom predaja
  • zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 16-ročnou tradíciou.
Práca v príjemnom prostredí a s úžasným kolektívom.
Práca iba v pracovné dni, cez víkendy a sviatky oddychujete s rodinou.

Informácie o výberovom konaní

Práca na trvalý pracovný pomer.
Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.
Miesto výkonu práce - Topoľčany, Dopravná 2

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu volajte zdarma na číslo 0800 777 100 alebo píšte na [email protected]
tel.číslo: 0910 562 414
Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie. Tešíme sa na Vás!

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plynulý a bezchybný rečový prejav.
Základná znalosť práce s počítačom.
Aktivita a chuť do práce.
Dôslednosť a zodpovednosť.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3727166  Megjelentetés dátuma: 15.1.2021  Alapbér (bruttó): 630 EUR/mesiac