Helpdesk - telefonický operátor s anglickým jazykom

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora zákazníka,
  • poskytovanie informácií a riešenie otázok zákazníkov,
  • telefonická komunikácia, chat, emaily so zákazníkom aj v anglickom jazyku,
  • neustále zlepšovanie hovorovej komunikácie
  • hodnotné školenia v rámci pracovnej doby

  • zázemie v stabilnej spoločnosti
  • práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
  • finančné benefity
  • príplatky pri nadštandardnom plnení pracovných povinností
  • nefinančné benefity
  • mesačne balík prípravkov pre domácnosť
  • 5 eur na nápoje a drobné občerstvenie v práci
  • upomienkové predmety
  • mimopracovné a voľnočasové aktivity
  • raňajkové menu: ovocné, vitamínové, čokoládové, popcorn dni
  • zľavové poukážky na zľavu vo Vašom meste a v eshopoch po celom Slovensku

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba:
PO - PIA
od 8,00 hod - do 20,00 hod
SO - NE
od 9,00 hod - do 18,00 hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívna znalosť anglického jazyka,
  • ochota a chuť pracovať,
  • plynulý a bezchybný rečový prejav,
  • znalosť práce PC,
  • odolnosť voči stresu,
  • zodpovednosť a dôslednosť.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2692635  Megjelentetés dátuma: 30.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresníme na pracovnom pohovore