Práca na zákazníckej linke Topoľčany

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
600 EUR/mesiac600€ základná zložka mzdy + 50€ variabilná zložka + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete prácu vo svojom meste bez nutnosti dochádzania?
Nechcete pracovať manuálne vo výrobnej hale, ale radšej administratívne v klimatizovaných priestoroch?
Hľadáte prácu s možnosťou povýšenia?

Vašou náplňou práce bude PRIJÍMANIE telefonických hovorov zákazníkov.
  • telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • zodpovednosť za spracovanie zákazníckych požiadaviek
  • poskytovanie podpory a informácií zákazníkom
  • všeobecná administratívna práca

Možná práca z domu - podľa dohody a výsledkov

Náborový príspevok:
  • po odpracovaní 3 mesiacov - 125€
  • po odpracovaní 6 mesiacov - 125€.

Naši zamestnanci majú k dispozícii
  • balík zamestnaneckých výhod: multisport karta, aktivity podporujúce work life balance
a zdravie zamestnancov, zľavy na TOP produkty, tematické teambuildingy,
  • relaxačné zóny (k dispozícii je boxerský vak, šípky, PC s internetom a TV)
  • príležitosť pre profesionálny rozvoj a rozšírenie vedomostí ohľadom predaja
  • zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 16-ročnou tradíciou.
Práca v príjemnom prostredí a s úžasným kolektívom.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba:
od 08,00 - 20,00

2 dni v práci
2 dni voľno
práca aj počas víkendov a sviatkov,

Neváhajte a pošlite nám svoj životopis, alebo nám zavolajte, prípade sa zastavte osobne. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plynulý a bezchybný rečový prejav.
Základná znalosť práce s PC (otvorenie súboru, vpisovanie, uzatvorenie, presunutie ikony, ,..).
Aktivita a chuť do práce.
Ochota zlepšovať svoju komunikáciu s ľuďmi.
Dôslednosť a zodpovednosť.
Ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov.

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Minárik
E-mail: poslať životopis
ID: 2247137  Megjelentetés dátuma: 21.10.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac