Можливість для людей з України

Mechanik vo výrobe

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ihneď
855 EUR/mesiack základnej mzde ešte prináleží variabilná zložka mzdy (do 10%), zmenový príplatok (34,%), dochádzkový bonus vo výške 125,-EUR, príspevok na cestovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha, údržba, opravy strojov, nastavovanie strojov
- Monitorovanie výrobnej linky a zaznamenávanie výsledkov
- Kontrola foriem na odhalenie prípadného poškodenia alebo ich slabej
kvality
- Pravidelné čistenie strojov a pracovného miesta
- Udržiavať a zabezpečovať dodávanie súčiastok, kontrolovať
poškodenia a závady súčiastok, kontrolovať kvalitu súčiastok
- Pomáhať pri preventívnych údržbách podľa kontrolného zoznamu
- Zabezpečiť pravidelné vizuálne kontroly
- Zaznamenávať výsledky kontrol a analyzovať údaje z meracích
zariadení

- Atraktívny zmenový kalendár
- Variabilná zložka mzdy
- Zmenový príplatok
- Stravný lístok v hodnote 6.00,-EUR/ 12-hodinová zmena
- Kompenzácia cestovných nákladov
- Dochádzkový bonus
- Príspevok do 3.piliera nad rámec Zákona
- 13. plat ( po 24 mesiacoch)
- Možnosť preplácania nadčasov
- Príspevok na teambuilding
- Vianočné darčekové poukážky
- Karta Multisport
- Cafeteria Benefity
- Zamestnanecké zľavy u našich partnerov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, kontaktujte nás prostredníctvom zaslania svojho životopisu. Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax vo výrobe na pozícii mechanik
- znalosť anglického jazyka výhodou
- ochota pracovať na nadčas

Crown Bevcan Slovakia, s.r.o je popredným výrobcom nápojových plechoviek na Slovensku, so závodom postaveným v roku 2010 v Priemyselnej zóne Kechnec. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne patríme medzi najmodernejšie prevádzky.

Crown Holdings, naša americká materská spoločnosť, je jedným z najväčších hráčov v oblasti obalov na svete. So 47 prevádzkami v rôznych krajinách a viac ako 33 000 zamestnancami sme vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Naše čisté tržby vo výške 11,6 miliardy USD nám umožňujú prinášať najlepšie postupy v oblasti kvality a výroby do rastúcich ekonomík v Ázii, východnej Európe, Južnej Amerike, na Strednom východe a severnej Afrike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3097652  Megjelentetés dátuma: 25.4.2022  Alapbér (bruttó): 855 EUR/mesiac