Strihač / Kameraman

Crossline s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
od 800€ + variabilná zložka platu + odmeny + bonusy + nadčasy, 6€/hod študenti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné strihové práce na rôznych druhoch filmových, televíznych a reklamných projektov, konverzia filmového materiálu, strihové práce a editing, finalizácia a mastering, práca so zvukovými stopami, vytváranie rôznych jazykových mutácií

Práca s efektami – animácie, motion grafika, postprodukčné práce v After Effects, znalosť Adobe AE nevyhnutnosťou.

Kameramanské práce, skúsenosť s nakrúcaním na DSLR nevyhnutnosťou. Schopnosť adaptovať sa na rôzne štýly filmovania, od dokumentaristiky, cez umelecké zábery až po dynamické eventové točenie.

Akademické vzdelanie v oblasti strihovej skladby a kamery je výhodou, ale nie podmienkou. Radšej vezmeme šikovného ostrieľaného samouka ako neschopného teoretika. Ale naozaj šikovného.

Kreatívna práca na medzinárodných projektoch, filmovačky po celom svete.
Práca s profesionálnou technikou, získanie profesionálnej praxe, zaškolenie.
Práca v dynamickej mediálnej oblasti.
Istota a stabilita.
Firemné eventy.
Férový prístup - čo sa ti nepáči to zlepšíme, čo sa nepáči nám ti povieme.
Robíš viac, zarobíš viac. Flákaš to, rozlúčime sa.

Životopisy s fotografiou zasielajte emailom, požadované sú ukážky realizovaných prác
Ukážky zaslať v elektronickej forme ako downloadlink alebo youtube link na emailovú adresu spoločnosti
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Expert
Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Software skills:
balík Adobe – After effects, Premiere, Photoshop

Kreatívne vnímanie - filmové oko, kreatívna práca s kamerou
Samostatný prístup k práci - komplexné zvládnutie postprodukčnej práce od konverzie po mastering vrátane všetkých technických parametrov
Flexibilita - schopnosť meniť vlastný štýl strihu podľa konkrétnych projektov, ochota učiť sa
Zodpovednosť a precíznosť - pozorná kontrola vykonaných prác

Zakladáme si na príjemnom pracovnom prostredí, takže osobnostné predpoklady sú pre nás rovnako dôležité ako odborné zručnosti. Čiže v preklade - ak si arogantný debil, tak životopis ani neposielaj.

Hlavne pre tú prácu treba mať cit. Poukladať zábery za sebou vie aj cvičená opica, ale aby to celé spolu hralo ako symfónia emócií nedokáže každý.

Crossline Production už viac ako 18 rokov poskytuje profesionálne filmové a televízne produkčné a postprodukčné služby pre klientov z 12 krajín Európy aj mimo nej. Má za sebou stovky úspešne zrealizovaných reklamných, televíznych, filmových a video projektov. Disponuje najmodernejším technických vybavením a kreatívnym potenciálom a vďaka kompletnej in-house produkcii poskytuje klientom flexibilitu, kreativitu, profesionálny servis na špičkovej úrovni za rozumných cenových podmienok. Ale neberieme sa zas až tak smrteľne vážne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 919702  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800€ + variabilná zložka platu + odmeny + bonusy + nadčasy, 6€/hod študenti