Vodič MKD

CROSSBORDER

Crossborder, Lidicke namesti 48, CZ-50601 Jicin, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Luxembursko, Švédsko, Zahraničie - ostatné, Okres Jičín
Termín nástupu
03.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2200 EUR/mesiac, 3-mesacna skusobna doba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chodí sa na min. 3 týždňové turnusy po odpracovanej dobe je vodič 1 týžden na pracovnom voľne, NUTNE MAT ZAKLADNE ADR!!!komunikativna znalost jedneho cudzieho jazyka : NJ , AJ, HolandskyJ

Priplatky k pohotovosti, nadcasom, jazde v nocy a cez vykend.-peniaze posielame na ucet.
-Hlavna firma sídli v Holandsku a transport z Ciech je bezplatne zabezpečený z Jicina,
- ďalšou výhodou je , že vodičom je bezplatne zabezpečená ubitovna z kuchinkou ktorú vodiči môžu používať na varenie,
- na firme sú moderné sociálne zariadenia, sprchy, pračka, sušička, WIFI s internetom, kuchynka, k dispozícii auto na nákup.
Na firme v Holandsku služobné auto k dispozícii.

Spolahlivich skusenich z cistym registrom trestou a dobrym zivotopisom uvitame ako prvich.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technik-Strojaar-Vodic

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

2

Nutné ADR a znalosť cudzieho jazyka

Logistická prepravná spoločnosť pre známeho klienta. www.crossborder.nl Autodoprava, vnútroštátna nákladná cestná doprava, medzinárodná cestná preprava tovaru. najčastejšie jazdíme Benelux Španielsko,Taliansko, Švédsko, Dánsko, Česko, Rakúsko, Švajčiarsko, Nemecko a Francúzsko.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1927778  Megjelentetés dátuma: 3.11.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 2200 EUR/mesiac, 3-mesacna skusobna doba