Brigádnik v tlačiarni - Dlhodobá brigáda

Cromwell a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 € /hod; alebo niektoré práce - úkolová sadzba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ručné vkladanie listov do obálok a štítkovanie, väčšinou v 8 hodinových zmenách - práca v sede
- Práca na wrappe – odoberanie vyrobených obálok z pásu, kontrola, práca v 12 hod. zmenách, denné aj nočné zmeny - práca v stoji
- Sorting – ručné triedenie zásielok do priečinkov, následná kontrola, zapáskovanie zásielok a uloženie do krabíc, denné zmeny, aj víkendy - práca v stoji

Vieme poskytnúť dlhodobú, ale nepravidelnú prácu podľa objednávok klienta, čiže je možné dohodnúť sa individuálne na čase výkonu práce podľa Vašich možností.

- Dlhodobá brigáda
- Možnosť stanoviť si termín brigády!
- Práca vhodná aj pre študentov, aktívnych dôchodcov, či ako aj práca popri zamestnaní

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o brigádu nás kontaktujte
mailom: [email protected]
alebo telefonicky na: 0918 664 716; 02/69203230

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutné predpoklady: Zodpovednosť, Dôslednosť, Spoľahlivosť
Výhodou sú pre nás : Vaša časová flexibilita; zručnosť

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3643423  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 € /hod; alebo niektoré práce - úkolová sadzba