Skladník - Administratívna podpora centrálneho skladu , Bratislava

Cromwell a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s PC (evidencia zásob)
- triedenie prijatého materiálu
- kompletizácia a príprava materiálu na expedíciu do lokálnych skladov podľa rozvozových plánov
- výdaj tovaru do výroby podľa požiadaviek (na základe žiadaniek)
- po zapracovaní a vzájomnej dohode doplnenie kvalifikácie na prácu s VZV na náklady zamestnávateľa - práca s VZV

- garantované prvé ZVÝŠENIE PLATU po skúšobnej dobe zakotvené v pracovnej zmluve
- možnosť DOPLNENIA KVALIFIKÁCIE na náklady zamestnávateľa (preukaz na VZV, VP sk.C)
- zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
- práca v denných zmenách
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1euro z hodnoty gastrolístka)
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa priamo vo firme
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo)
- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom.
Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná znalosť práce s PC
- dobrý zdravotný stav (manipulácia s ľahšími bremenami)
- výhodu prax v skladovom hospodárstve

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2812638  Megjelentetés dátuma: 5.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou