Operátor tlačiarenských strojov (stabilizačný bonus 1000€)

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta 22, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 000 EUR/mesiaczáklad 3,70€/h + variabilná zložka + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových kolegov Operátorov tlačiarenských strojov (operátor digitálnej tlače, operátor wrappovacej (obálkovacej) linky), manuálne zručných, ovládajúcich PC na bežnej užívateľskej úrovni, na 12 hodinové zmeny v nepretržitej prevádzke. Pracujeme formou tzv.krátkeho a dlhého týždňa.
Základná náplň práce:
- spracovanie vstupných dát cez počítač
- práca s databázou údajov
- tlač dát, kontrola tlačených výstupov
- manuálne nastavovanie stroja
- detekovanie a odstraňovanie bežných prevádzkových závad

- nástupný plat brutto 900EUR + nástupný BONUS vo výške 1000EUR
- garantované už pri nástupe ZVÝŠENIE PLATU po 6 mesiacoch a ďalšie po odpracovanom roku
- zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
- po dohode možné UBYTOVANIE hradené zamestnávateľom do 500m od pracoviska!
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1euro z hodnoty gastrolístka)
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa priamo vo firme
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo)
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač
- otvorené dvere majú u nás i ABSOLVENTI
Ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom.
Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem, avšak z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať základné požiadavky.
- úspešným kandidátom mimo BA kraja preplatíme cestu na pohovor a späť.
Neváhajte nás kontaktovať - bližšie informácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

TECHNICKÉ (strojárstvo, elektrotechnika, polygrafia a pod.)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mechanická a technická zručnosť
- PC gramotnosť nevyhnutnou PODMIENKOU (Excel)
- polygrafické vzdelanie VÝHODOU nie podmienkou
- zodpovednosť, 100% dochádzka,
- bezúhonnosť (výpis z registra trestov)
- schopnosť a hlavne CHUŤ učiť sa nové veci (kompletne Ťa zaučíme!)
- flexibilita (pri práci v 12 hod. zmenách ide o harmonogram "krátky/dlhý týždeň" - denné aj nočné zmeny)

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2079680  Megjelentetés dátuma: 1.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 000 EUR/mesiaczáklad 3,70€/h + variabilná zložka + príplatky