Koordinátor výroby PRINT (8h zmeny po-pia)

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta 22, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacmin. od 900 - do 1200 + 25 % osob.ohodnotenie (nástupná základná mzda, jej horná hranica zavisí od skúseností a kvalifikačných predpokladov kandidáta); po zapracovaní možnosť platového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z polygrafickej výroby aj skúsenosti s organizáciou práce, si zodpovedný, komunikatívny, dôsledný a si technický a organizačný typ? Más prirodzenú autoritu a schopnosť jednať s ľuďmi? Potom hľadáme práve Teba! Ponúkame Ti zaujímavú prácu, v ktorej sa naučíš veľa nového a posunieš sa profesne ďalej!

Tvojou úlohou bude:
- koordinácia polygrafickej výroby v súčinnosti s vedúcim výroby
- rozdeľovanie pracovných povinností, tak aby bola zabezpečená plynulá prevádzka výroby
- plánovanie personálneho obsadenia výrobných zmien, plánovanie dochádzky (dovolenky), uzatváranie dochádzok určenej skupiny zamestnancov
- vedenie potrebnej dokumentácie k riadeniu výroby
- zastupovanie vedúceho výroby v čase jeho neprítomnosti
- dohľad nad adaptačným procesom nových zamestnancov
- kontrola evidencií spotreby materiálu
- interné kontroly
- spracovávanie reklamácií

- zmluva na dobu NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého stabilného zamestnania
- práca v 8 hodinových zmenách cca od 6,00h do 14,30h v pracovné dni
- možné zabezpečenie UBYTOVANIA na náklady zamestnávateľa
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri odpracovaných jubileách)
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa na pracovisku
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne limity
- rekreačný príspevok v súlade s aktuálne platnou legislatívou
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky)
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač
- zaujímavá práca s jedinečnými technológiami v EU

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať emailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritériá, z časových dôvodov však nie je možné odpovedať všetkým kandidátom.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kolegu schopného personálne a technicky plánovať a organizovať prácu v cca 20 člennom kolektíve v polygrafickej výrobe - zmenná nepretržitá prevádzka.
POŽADUJEME
- nevyhnutná prax s riadením kolektívu a plánovaním práce vo výrobe (min 5-10 osôb)
- dobrá znalosť ovládania PC
- technické myslenie a manuálnu zručnosť
- zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatnosť
- schopnosť jednať s ľuďmi
- čistý register trestov
- chuť učiť sa
- VÝHODOU polygrafické, strojárske alebo technické vzdelanie

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1222969  Megjelentetés dátuma: 26.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacmin. od 900 - do 1200 + 25 % osob.ohodnotenie (nástupná základná mzda, jej horná hranica zavisí od skúseností a kvalifikačných predpokladov kandidáta); po zapracovaní možnosť platového rastu