Obsluha v reštaurácii

FRITO Fine Burgers

Miesto práce
M. R. Štefánika, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
plný úväzok od 480,- € / živnosť 1 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v reštaurácii

· Jednoduchá doprava do/z práce - pešia zóna Martin
· Moderné pracovné prostredie
· 4,- € stravný lístok, výber zo 6 druhov menu
· Finančná odmena za odpracované obdobie a pri životných jubileách
· Firemné pracovné oblečenie
· Systém práce: pondelok až piatok: ranná / poobedná + každá 2. sobota

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

FRITO Fine Burgers - hamburgerová reštaurácia v Martine od v roku 1990. To najlepšie zo sveta burgerov. Kvalitné a pestré denné menu. Výborná lokácia v centre mesta na pešej zóne s priestrannou letnou terasou a klimatizovanými vnútornými priestormi
ID: 3385823  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plný úväzok od 480,- € / živnosť 1 100 €