Si programátor? .NET CRIF ACADEMY ťa naučí programovať v .NET a C#

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Miesto práce
HubHub Twin City C, Mlynské nivy 14, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
od 1200€ (výška platu sa mení v závislosti od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš programovať? Super!
Tvoja náplň práce bude jednoduchá, celý mesiac ťa tí najlepší z nás budú učiť programovať v .NET a C#.
Najlepší absolvent našej akadémie získa TOP SMARTFÓN!
Navyše budeš pracovať v super priestoroch a centre mesta.
Staneš sa členom medzinárodného tímu a zamakáš si na medzinárodných projektoch.
Tak čo, ideš do toho so super ľuďmi?

K tomu ti ponúkame:

• super pracovné EKO priestory v Twin City
• sme mladí a krásni, sveta ti bude žiť v takej atmosfére
• CRIF je nielen svetový, ale aj celosvetový a ty môžeš cestovať
• jazykové kurzy (angličtina alebo taliančina) za 5€ mesačne, priamo v práci
• odborné školenia, všetko ťa naučíme sami
• non-stop licencia na Pluralsight.com, MSDN licencia
• ďalšie vzdelávanie podľa individuálnych potrieb
• zvýhodnené preplácanie PN a OČR – 10 dní do roka
• príspevok na 3.pilier DDS
• nadštandardný príspevok na gastrolístky
• zľava na firemné produkty (1x ročne kompletný výpis z úverového registra zdarma)
• jednorázový príspevok do mzdy na zdrav.strarostlivosť, dopravu alebo kultúru
• 5 dní dovolenky naviac
• úrazové poistenie, životné poistenie
• oslávime narodenie dieťaťa - zamestnanec má možnosť vybrať si 3 extra dni naviac alebo jednorázový príspevok 100 EUR
• vždy v pondelok u náš nájdeš sezónne ovocie/zeleninu od lokálnych pestovateľov
• dbáme o tvoj pitný režim – voda, káva, čajíky
• každý piatok si dáš s nami raňajky v práci
• príspevok na štartovné - účasť na športových podujatiach (maratóny, ...)
• 1 pracovný deň v roku uvoľnenie na dobrovoľnícke aktivity organizované firmou, spoluúčasť firmy pri hradení nákladov súvisiacich s výkonom dobrovoľníctva
• u nás nemáme „od – do“, ak sú klienti spoko a tvoja práca hotová
• dáme spolu aj teambuilding a ďalšie cool akcošky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Toto by sa ti tiež mohlo zísť:

• znalosť programovania v inom programovacom jazyku ako .NET alebo C#
• vítaná znalosť základov .NET alebo C# (nie je to však podmienkou)
• analytické myslenie
• zmysel pre zodpovednosť a dodržiavanie termínov
• flexibilita
• lojalita
• vnútorný „drive“ a potreba neustáleho zdokonaľovania
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• tímový hráč, ktorý je zároveň schopný pracovať samostatne

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: kariera Crif
Tel.: +421911369084
E-mail: poslať životopis
ID: 3329273  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200€ (výška platu sa mení v závislosti od seniority kandidáta)