Stavebný strojník

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Mníchova Lehota
Termín nástupu
ASAP
700€ základná mzda + 7,5% mesačná variabilná zložka + 13.plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluhovať strojné zariadenia súvisiace s ťažbou a výrobou kameniva (vrátane pravidelnej kontroly a usmerňovania výrobného procesu)
  • kontrolovať vstupné a výstupné materiály z hľadiska ich množstva a kvality,
  • realizovať menšiu údržbu a opravy výrobnej linky a nakladača s cieľom zabezpečiť bezporuchový a plynulý chod prevdádzky, zdokonalovať a prinášať návrhy pri zdokonalovaní činností prevádzky a existujúcich systémov príp. vykonávanie ďalších pomocných prác súvisiacich so zabezpečením výroby kameniva pri dodržaní všetkých zákonných ustanovení podľa pokynov nadriadeného (napr. vedenie požadovanej dokumentácie, vedenie záznamu o prevádzke stroja, udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke a pod.).Zodpovednosť  za  dodržiavanie BOZP, Dodržiavať BP 29/1988 Zb, protipožiarne ochrany, nulová úrazovosť.
  • Dodržiavať čistotu a poriadok na pracovisku a chrániť životné prostredie.
  • Obsluha nakladača a dodržiavanie dopravného poriadku.

Strojníka stavebného stroja hľadáme pre našu dcérsku spoločnosť Kameňolomy, s. r. o. - prevádzka Mníchova Lehota

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

  • Vodičský preukaz skupiny C
  • Strojnícky preukaz (stavebné stroje sk. 16) - výhodou
  • Znalosť odberu a manipulácie so vzorkami - výhodou
  • Strojnícky preukaz – báger / nakladač (stavebné stroje sk. 5 / 9) výhodou
  • Oprávnenia k obsluhe elektrických zariadení – výhodou
  • Obsluha tlakových nádob – výhodou
  • Záujem o prácu
  • Stabilný výkon
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Samovzdelávanie
  • Tímová spolupráca

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Žuľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3612103  Megjelentetés dátuma: 1.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ základná mzda + 7,5% mesačná variabilná zložka + 13.plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)