Supervízor call centra

crewnet s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 15, okres Poprad
Termín nástupu
08.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa call centra hľadáme ambiciózneho supervízora

Hlavnou náplňou práce bude:
poskytovanie informácií o produktoch a činnosti spoločnosti
budovanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
kaučing agentov call centra
implementácia nových produktov v call centre
počítame s kreatívnou činnosťou, prinášaním nových nápadov

zamestnanecké teambuildingové akcie a výhody
fyzicky nenáročná práca v kancelárií
priestor pre sebarealizáciu a možnosť kariérneho postupu ako managera call centra
fixný plat, bonusy + provízie
získanie skúseností v oblasti energetiky a obchodu
možnosť lepšieho uplatnenia sa na trhu práce
možnosť získať nové skúsenosti v oblasti SaaS aplikácii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Skúsenosť s vedením ľudí
Silné analytické a organizačné schopnosti
Flexibilita, komunikatívnosť

Sme spoločnosť, ktorá klientom zabezpečuje služby v najvyššej kvalite. Pracujeme s najmodernejšími technológiami v oblasti IT. Počas nášho pôsobenia sme získali dlhodobých klientov na Slovensku ale aj v zahraničí. Vďaka tomu dokážeme zabezpečiť stabilnú prácu viac ako 50 operátorov v 2 pobočkách. Našim záujmom je neustály rozvoj spoločnosti a získavanie nových klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3261978  Megjelentetés dátuma: 7.12.2017