Odborný predajca v značkovej predajni GARMIN

Crevis s.r.o.

Miesto práce
Aupark Shopping Center, Námestie osloboditeľov, Staré Mesto
Termín nástupu
1.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650,-EUR + prémie z predaja (priemerná hrubá mzda 750,-EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Ťa možnosti využitia univerzálnych outdoorových smart- hodiniek s GPS pre široké spektrum aktivít a praktické doplnkové použitie s ďalšími zariadeniami Garmin? Rád sa o svoje informácie podelíš so zákazníkmi? Moderné technológie vedia zlepšiť život nám všetkým, preto hľadáme technických nadšencov, ktorí majú záujem o najmodernejšie technológie a prácu s nimi.
Ak si odpovedal/a áno na naše otázky veríme, že hľadáš prácu v našej spoločnosti.
Tvojou náplňou práce bude:
- predaj produktov a služieb, obsluha zákazníkov, odborné poradenstvo
- aktívny prístup k zákazníkom, prezentácia produktov, ponuka príslušenstva a doplnkových služieb
- kooperácia s oddelením nákupu pri objednávkach a dopĺňaní tovaru
- administrácia prijatých objednávok, práca s pokladňou
- práca s produktovým portfóliom, skladová dostupnosť, aktuálnosť produktov

Vzdelávanie na interných školeniach, ktoré ti pomôžu rásť.
Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov.
Príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-prax v maloobchodnom predaji výhodou
- znalosť portfólia produktov Garmin výhodou (do produktového portfólia Ťa radi zaučíme)
- znalosť obchodných zručností
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť, zodpovednosť

Spoločnosť Crevis s.r.o. rozširuje svoje portfólio o predajné miesto pre predaj outdoorových smart- hodiniek s GPS Garmin a mobilného príslušenstva SAMSUNG.
www.smartzona.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3544084  Megjelentetés dátuma: 21.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650,-EUR + prémie z predaja (priemerná hrubá mzda 750,-EUR)