Projektový manažér - Vedúci stavebný manažér

CRESCO REAL ESTATE a. s.

Miesto práce
Poštová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vedenie tímu
Vedúci stavebný manažér je zodpovedný za chod jemu zverenému projektu, fungovanie projektového tímu, rozdelenie všetkých predmetných činností medzi členmi tímu a kontrolu ich plnenia,za dochvíľnosť a kvalitu všetkých činností a služieb, ktoré jeho tím uskutočňuje v súvislosti s projektom, za kompletnosť a správnosť všetkej dokumentácie, ktorú jeho tím spracováva, distribuuje a archivuje v súvislosti s projektom, za čerpanie nákladov, za profesijný rast pracovníkov jeho tímu.
2. Poskytovanie informácií a správ
Vedúci stavebný manažér informuje o stave a vývoji zvereného projektu svojho nadriadeného regionálneho riaditeľa v týždenných intervaloch, spracováva v mesačnom intervale internú mesačnú správu o vývoji zvereného projektu
3. Riadenie projektu
a) Príprava projektu - koordinácia projekčnej činnosti, povoľovacích procesov a súvisiacich externých služieb
b) Finančná agenda a sledovanie nákladov projektu
c) Technická podpora pri vyhodnocovaní potenciálnych projektov (akvizícií)
d) Tendre a výber zhotoviteľov
e) Zmluvná agenda
f) Realizácia projektu
g) Interakcia s ostatnými zložkami podieľajúcimi sa na riadení projektu
h) Uvedenie projektu do užívania

Životopis a motivačný list prosím pošlite na [email protected] . Kontaktovať budeme výlučne vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov

- prax na pozícii riadenia projektu t.j. Project Manager (stredné a väčšie stavby) alebo Stavbyvedúci (stredné a väčšie stavby) alebo Projektant – hlavný inžinier projektu minimálne 2 roky.
- znalosti o priebehu celého stavebného zámeru vrátane príravných fáz
- skúsenosti s Value Enginnering (optimalizácia nákladov projektu) veľmi vítané
- znalosť jazykov je výhodou, nie podmienkou

Od uchádzača požadujeme vysoké pracovné nasadenie, orientáciu v súvisiacej technickej a legislatívnej problematike, schopnosť efektívne komunikovať so všetkými zúčastnenými na projekte, t.j. manažérmi inžinierskej činnosti, projektantmi, štátnymi a inými inštitúciami, dodávateľmi, odberateľmi a pod. Súčasťou vašej práce bude tiež spolupráca pri príprave podkladov do tendrov a cenových ponúk.

Uchádzač by mal mať profesionálne vystupovanie, pozitívne myslenie a vyjadrovanie,schopnosť konštruktívneho riešenia problémov, motiváciu uspieť, byť ambiciózny, samostatný, flexibilný, lojálny, schopný tímovej práce, vedenia a motivovania ľudí.

Od svojho vzniku v roku 1992 slovenská spoločnosť CRESCO REAL ESTATE realizovala množstvo úspešných developerských projektov. Vypracovala sa na jedného z lídrov v segmente s projektami ako napríklad administratívna butiková budova UNIQ Staromestská, prémiový bytový dom UNIQ Majakovského, III veže alebo najväčšia moderná štvrť na Slovensku – Slnečnice v Bratislave.

Hoci je väčšina projektov developera v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj do ďalších oblastí Slovenska a zahraničia. V Českej republike je prvým veľkým projektom developera revitalizácia brownfieldu bývalej továrne na žiarovky, Tesly, na modernú kreatívnu štvrť SO-HO (South of Holešovice), v Žiline pripravuje unikátne bývanie v skvelej lokalite v projekte Kvetnica.

CRESCO REAL ESTATE pretvára lokality na živé miesta, kde dokážu vznikať prosperujúce komunity, ktoré potrebujú príležitosti pre život vonku, prostredie pre kultivovanie vzťahov a okolie, ktoré je nielen pekné, ale aj užitočné a premyslené. Dizajn ako nástroj, poctivý výber lokalít, spolupráca a podpora tvorivosti, premyslený urbanizmus a otvorená komunikácia sú hlavné princípy, ktorými developer prináša hodnotu do nových území.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1127036  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou