Poď si k nám privyrobiť ako anketár - telefonický prieskum vo Zvolene s nástupom ihneď!

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
T. G. Masaryka 77/1, Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,35 EUR/hod.+ variabilná odmena podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste sa zamestnali popri škole alebo rodičovskej dovolenke? Ste aktívny dôchodca ktorý by privítal spestrenie v nenáročnej práci?

Komunikácia vám nerobí problém a chcete byť pánmi svojho času? Vyskúšajte si prácu anketára.

U nás pracujete kedy chcete a zarábate koľko potrebujete. Aktuálne hľadáme anketárov, ktorým vyhovuje pracovať v poobedných hodinách od 14:00 do 18:00.

Vašou úlohou bude realizovať jednoduché prieskumy trhu - zistiť od respondentov ich názory a postoje k rozmanitým témam a následne odpovede zapísať do firemného informačného systému.

Sme dynamický a priateľský kolektív, v ktorom sa určite nudiť nebudete.

Ponúkame vám bonusový motivačný systém pri ktorom môžte odmeny získavať s jednotlivých projektov aj niekoľkokrát do mesiaca.

V prípade záujmu a spokojnosti vám ponúkame možnosť kariérneho postupu na rozličné druhy kampaní (infolinky, klientský servis, a pod.).

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj profesijný životopis.

Tešíme sa na vás.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prieskumy realizujeme v elektronickej podobe, preto požadujeme aspoň základnú znalosť práce s počítačom.

Okrem dobrej nálady uvítame aj príjemné vystupovanie a chuť pracovať.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3410928  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 3,35 EUR/hod.