Poď si k nám privyrobiť ako anketár - telefonický prieskum s nástupom ihneď!

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda - 3€ / hodina + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu anketár na prieskumné kampane do Bratislavy.
Pozícia je vhodná najmä pre študentov, mamičky na materskej dovolenke a dôchodcov.
Ponúkame vám flexibilný pracovný čas - voláte tak, ako vám to vyhovuje. Privyrobiť si môžte v čase od 9:00 do 19:00 hod., avšak uprednostňujeme poobedné smeny (cca 12:00 - 19:00 hod.).
Prieskumy realizujeme najmä pre významné slovenské a zahraničné spoločnosti.

Vašou prácou bude:
  • realizovanie prieskumu trhu - aktívne oslovovanie respondentov v rámci prieskumov, uskutočňovanie rozhovorov s respondentmi, zisťovanie názorov a postojov respondentov,
  • zapisovanie údajov do interného systému spoločnosti.

Pracujete kedy chcete - zarábate koľko potrebujete.

V prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu máte možnosť pracovať (aj na TPP) pre významné bankové spoločnosti a finančné inštitúcie.

Poďte pracovať do mladého, priateľského a dynamického kolektívu. Veľkou výhodou je získanie praxe a možnosť naučiť sa veľmi veľa o komunikácii.
Ďalej vám ponúkame:
  • spoločné pracovné aktivity,
  • bonusový finančný motivačný systém - odmeny nad rámec základnej mzdy, ktoré môžte získať aj niekoľkokrát do mesiaca,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • flexibilný pracovný čas.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj profesijný životopis. Telefonicky budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme základné znalosti práce s PC, dotazník sa vypĺňa v elektronickej forme. Prax nie je nutná.

  • znalosť práce s PC,
  • komunikatívnosť,
  • príjemné vystupovanie,
  • výhodou, ale nie podmienkou, je skúsenosť s telefonovaním alebo predajom.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 1647994  Megjelentetés dátuma: 3.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohoda - 3€ / hodina + bonusy