Stavbyvedúci/Projektový manažér

Creavis a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola projektovej dokumentácie a POV,
• Uskutočňovanie výberových konaní na dodávateľov a subdodávateľov a príprava podkladov pre vedenie spoločnosti,

• Spracovanie vecných, časových a finančných harmonogramov výstavby,
• Preberanie a odovzdávanie staveniska,
• Riadenie, koordinácia a kontrola prác na stavbe,
• Zabezpečenie a kontrola dodržiavania stavebného povolenia,
• Zabezpečenie a kontrola dodržiavania harmonogramu výstavby,
• Zabezpečenie a kontrola dodržiavania BOZP a PO na stavbe,
• Kontrola prác pred ich zakrytím a povolenie nasledovných prác,
• Kontrola nad výkonom prác a kontrola kvality prác dodávateľov a subdodávateľov,
• Kontrola plnenia zmluvných rozpočtov,
• Kontrola a odsúhlasovanie súpisov vykonaných prác dodávateľov a subdodávateľov,
• Odsúhlasovanie fakturácie na základe odobrených súpisov vykonaných prác,
• Vedenie, resp. zúčastňovanie sa kontrolných dní na stavbe,
• Komunikácia s klientami (investori, kupci alebo nájomníci nehnuteľností), zabezpečovanie úprav priestorov podľa požiadaviek klientov,
• Zabezpečenie funkčných skúšok diela pred kolaudáciou stavby,
• Príprava, resp. zabezpečenie projektu skutočného vyhotovenia stavby,
• Zhromažďovanie a príprava dokladov k odovzdaniu, resp. ku kolaudácii stavby,

Služobné auto, mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť sa zameriava na tvorbu a realizáciu Fit-Out a Retail segmentu. Klientom ponúkame tvorbu priestoru na kľuč.
V spoločnosti CREAVIS a.s. máme 15 ročné skúsenosti v oblasti interiéru, projektového manažmentu, realizácie stavby a architektúry.
Naším klientom pomáhame s problematikou správneho návrhu projektu, riadenia projektu, tak aby sme im odovzdali, naše KNOW-HOW, ktoré predstavuje predovšetkým FUNKČNOSŤ.
Klienti nám dôverujú, že im poskytneme technologické riešenia, vďaka ktorým ich projekt dosiahne tie najlepšie výsledky, všade tam kde to potrebujú.
ID: 4003991  Megjelentetés dátuma: 24.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac