IT Support - zákaznícka podpora (+ super benefity)

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárame originálne web stránky na najlepšom redakčnom systéme a poskytujeme tie najkvalitnejšie e-shopy na mieru. Pridaj sa k nášmu tímu a pracuj na zaujímavých webových projektoch v prostredí moderných technológií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
· aktívna telefonická a e-mailová komunikácia s existujúcimi klientmi (weby a e-shopy),
· starostlivosť o spokojnosť zákazníka: riešenie klientových požiadaviek, zákaznícka podpora,
· riadenie projektov a komunikácia so zákazníkom pri tvorbe projektu,
· príprava videí a manuálov k novým aplikáciám administračného systému.

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na [email protected]

· príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve,
· free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove,
· možnosť sebarealizácie a osobného rastu,
· šéfovci, ktorým záleží na klíme vo firme a svojich kolegoch,
· možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch,
· flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov,
· každý deň sa dozvieš niečo nové,
· spoločné obedy vo firme,
· ľudský a ústretový prístup, skvelá partia mladých ľudí a neformálne vzťahy,
· dlhoročná skúsenosť v oblasti webov a e-shopov,
· práca na zaujímavých projektoch.

Ďalšie výhody a benefity u nás:
· spoločné akcie a teambuildingy (koncerty, lan party, posedenia, CreativeCinema, motokáry, laser game, escape room, ...),
· herná miestnosť s hráčskym PC delom (+ nová pretekárska sedačka, volant, 1080p projektor),
· ping-pong miestnosť - denne sa tu pri stolnom tenise počas práce odreagujeme,
· neobmedzený vstup do fitness centra a crossfit gymu, vrátane profi trénerov,
· zdarma vlastný samostatný Spotify Premium účet (pre súkr. využitie doma),
· každý deň máš k dispozícii veľa čerstvého ovocia,
· firemné raňajky pripravené s láskou,
· finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu,
· zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov.

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám životopis na [email protected]

Ak si šikovný, si technický typ a máš chuť pracovať, pošli nám životopis.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame my:
· vynikajúce komunikačné zručnosti
· technické myslenie
· angličtinu na komunikačnej úrovni
· schopnosť rýchlo sa učiť
· samostatnosť a zodpovednosť
· pozitívny prístup k práci a životu :)

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3308285  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúce finančné ohodnotenie, dohodou