Technical Support /IT Consultant

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Trnavské Mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedným z našich projektov je projekt Camarero.sk
Ide o reštauračný systém dodávaný do reštaurácií po celom Slovensku, Česku a rozrastáme sa aj do ďalších krajín.
Hľadáme kolegu, ktorý doplní náš tím v Bratislave.

Ak sa vo svete počítačov, smartphonov a serverov cítiš ako ryba vo vode, a navyše aj rád komunikuješ s ľuďmi, tak neváhaj a prihlás sa !!!

Budeš mať možnosť nielen pracovať s naším systémom - ale aj ovplyvňovať jeho vývoj a prinášať vlastné nápady, ako systém vylepšiť.

Čo u nás budeš robiť?
Inštalovanie reštauračného systému u zákazníka alebo na diaľku
Využiješ znalosti sietí
Popri tom zaškolíš personál, aby vedel samostatne systém používať
Poradíš našim partnerom priamo na mieste inštalácie alebo na diaľku ako systém spravovať
V tvojich rukách bude aj prezentácia systému novým záujemcom
Poradenstvo a vypracovanie cenovej ponuky záujemcom
Zbierať a implementovať návrhy na zlepšenia systému od klientov

Mladý, optimisticky naladený kolektív
Komplexnosť, ale aj variabilita úloh, žiaden stereotyp
Flexibilný pracovný čas
Skvelé firemné akcie
Pravidelný tréning a vzdelávanie
Technické vybavenie
Firemný telefón, firemné akcie, masáže, bezplatné parkovanie, bonusy pre najlepších a iné výhody

Camarero je inovatívny reštauračný systém, ktorý zefektívňuje chod reštaurácie. Na trhu pôsobíme od roku 2007. Camarero funguje na tabletoch, smartphonoch či bežných počítačoch, podporuje veľa rôznych fiškálnych a prakticky všetky POS tlačiarne, je jednoduchý, spoľahlivý, modulárny a veľmi praktický.
Naše riešenia dodávame po celom Slovensku, ale aj v celej Českej republike.
Od roku 2014 sme členom skupiny Creative Web s.r.o., kam patria tiež projekty BookioPro.com, ZlavaDna.sk, Bookio.sk, SlevaDne.cz, Bookio.cz a ďalšie.
Vystihuje nás mladá a veľmi priateľská atmosféra vo firme. Naším cieľom je skvalitňovať služby (nielen) na Slovensku a spájať tak našich obchodných partnerov so zákazníkmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Technika
• ktorý má skúsenosť s implementáciou alebo vývojom systémov (ideálne pokladničný či reštauračný)
• výhodou je technická zdatnosť v administrácii sieťových zariadení a znalosti Linuxu
• ktorý vie nájsť riešenia a radí klientovi ako efektívne pracovať so systémom
• ktorý je aktívny, doťahuje, čo začal, ide za stanovenými cieľmi
• ktorý má príjemné vystupovanie, rád komunikuje
• ktorý má pozitívny prístup a myslenie
• ktorý má vysoké pracovné nasadenie a je flexibilný
• ktorý má chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
• ktorý dokáže niesť zodpovednosť a systematicky pracovať

Ak si absolvent so skúsenosťou s podobným projektom, technológiami alebo priamo sieťami, dvere máš otvorené.
Práca alebo výpomoc v reštaurácii alebo obchode je výhodou.
Skúsenosti s fiškálmi alebo inými reštauračnými, prípadne skladovými systémami sú vítané.

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1973571  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016