Jelentkezzen önéletrajz nélkül

PPC Specialist

CREATIVE sites, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Svornosti, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechoď do práce s povzdychom a neodpočítavaj minúty do odchodu. Nenúkame administratívnu budovu plnú stovky ľudí, ani office plný oblekáčov. Ak ťa viac láka rodinná atmosféra, kolegovia na pohľadanie, neustály rozvoj a profesionalita zároveň, čítaj ďalej.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- nastavenie a následná správa Google Ads a Facebook Ads kampaní
- realizácia auditov klientských kampaní, aj tých ktoré nie sú z našej dielne
- spolupráca pri tvorbe stratégie pre komplexné digitálne kampane našich klientov
- monitoring a reporting PPC kampaní z pohľadu dôležitých metrík s využitím Google Analytics a DataStudio
- analýza výsledkov kampaní a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu
- spolupráca s kolegami z ostatných oblastí online marketingu
- sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu
- účasť na brainstormingoch v rámci tvorby kampaní, návrh riešení
- v priebehu času sa zapojíš aj do kampaní na porovnávačoch, SEO činností, e-mail marketingu a iných oblastí online marketingu

✌ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom
✌ dôvera v schopnosti a kompetencie našich kolegov, ako aj sloboda v sebarealizácii a osobnom raste
✌ neformálne pracovné prostredie podporujúce aktivitu a pohyb - ping-pong stôl, gymnastické kruhy, boxovacie vrece, hrazda či fit lopty priamo v office
✌ čerstvé ovocie, zmrzlina aj firemné raňajky
✌ teambuildingy - aktuálne hrávame online hry, inak chodíme na motokáry, laser game, escape room, športovať, a pod.
✌ vítaný je v office aj tvoj štvornohý miláčik, ktorému sa ujde veľká dávka pozornosti
✌ flexibilný pracovný čas
✌ zohľadňovanie nadčasov
✌ sick days
✌ free parking
✌ a mnoho ďalšieho.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám svoj životopis.
Tešíme sa na teba :)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem a účasť vo výberovom procese.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Facebook Ads - pokročilý
Facebook Business Manager - pokročilý
Facebook Ads Manager - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo od teba čakáme:
- schopnosť samostatne naplánovať, spustiť a optimalizovať kampane, aby dosahovali nastavené ciele
- detailnosť, dôslednosť, kreativitu
- prehľad v oblasti online marketingu, aktuálne trendy
- znalosť ostatných oblastí online marketingu je vítaná, ale nie je podmienkou

Ak máš základné znalosti v html5, prípadne nejaké programátorské zručnosti, pokojne sa nimi pochváľ :)

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami, o ktoré sa stará naše vlastné marketingové oddelenie CREATIVE digital a helpdesk tím, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť. Vyvinuli sme vlastný redakčný systém, ktorý je veľmi intuitívny a obsahuje množstvo zaujímavých nadštandardných funkcií. Systém zároveň neustále vylepšujeme, aby spĺňal najnovšie trendy.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, know-how z viacerých oblastí od SEO, cez UX, online marketing a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Thestreets.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

U nás máte všetko pod jednou strechou a e-shop pripravený na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CreativeSites, s.r.o.
Ulica Svornosti 42
821 06 Bratislava
ID: 4078261  Megjelentetés dátuma: 9.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac