Creative-ny PPC manager

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiacodmeny a bonusy za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plávaš v Google Ads a Facebook Ads ako ryba vo vode? Dokážeš nastaviť super efektívnu e-commerce kampaň a urobiť z nej report? Hľadáme posilu do marketingového tímu v podobe usilovného klikača s otvorenou mysľou, ochotného na sebe makať a taktiež sa pri tom zabaviť. :) Ideálny člen nášho tímu je niekto, s kým môžeme rásť.

Prečo chodia CREATIVE ľudia do práce s radosťou?
- Kreatívna sloboda.
- Zábava na pracovisku povolená.
- Každý PPC nápad si vypočujeme a zrealizujeme – nielen ten pracovný.
- Rôznorodosť, keďže ide o prácu v agentúre hlavne v oblasti e-commerce.

Koho hľadáme?
- Kreatívnu otvorenú hlavu s prehľadom v online marketingu a Google nástrojoch.
- Systematického vyhodnocovača, ktorý rád dosahuje ciele.
- Veselého kolegu, ktorého srdiečko horí pre online marketing.
- Šikovného klikača, ktorý sa chce neustále posúvať a vie posunúť aj celý tím.
- Tímového hráča, ktorý si je vedomý, že tímovosť nie je iba o tom, že sedíme spolu v jednom office, ale že máme aj spoločnú zodpovednosť.
- Niekoho, kto vie prijať kritiku a podať skvelý výkon aj pod tlakom (a ten bude občas veľký).

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- nastavenie a následná správa Google Ads a Facebook Ads kampaní,
- realizácia auditov klientských kampaní, ktoré nie sú z našej dielne,
- spolupráca pri tvorbe stratégie pre komplexné digitálne kampane našich klientov,
- monitoring a reporting PPC kampaní z pohľadu dôležitých metrík s využitím Google Analytics a DataStudio,
- analýza výsledkov kampaní a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu,
- spolupráca s kolegami z ostatných oblastí online marketingu,
- sledovanie aktuálnych trendov v online marketingu,
- účasť na brainstormingoch v rámci tvorby kampaní, návrh riešení,
- v priebehu času sa zapojíš aj do e-mail marketingu, PPC kampaní na porovnávačoch, SEO činností a iných oblastí online marketingu.

- príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve,
- pestrý agentúrny život na našom oddelení online marketingu,
- šéfovci, ktorým záleží na svojich kolegoch,
- flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov,
- plat podľa skúseností,
- účasť na rôznych prednáškach a seminároch,
- možnosť zapojiť sa a realizovať sa v ostatných oblastiach online marketingu,
- sloboda v sebarealizácii a osobný rast,
- práca na zaujímavých projektoch,
- ľudský a ústretový prístup, skvelá partia mladých ľudí a neformálne vzťahy,
- free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove.

Ďalšie výhody a benefity u nás:
- spoločné akcie a teambuildingy (koncerty, LAN party, posedenia, CreativeCinema, motokáry, laser game, escape room...),
- vďaka multisport karte môžeš ísť po práci do posilky, na jogu, bowling či dať si dobrý wellnessík,
- ping-pong miestnosť - denne sa tu pri stolnom tenise počas práce odreagujeme,
- každý deň máš k dispozícii veľa čerstvého ovocia,
- v období sucha a tepla ťa vždy v mrazničke čaká veľká dávka zmrzliny,
- firemné raňajky pripravené s láskou,
- finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu,
- zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov.

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám životopis na [email protected]

Ak si šikovný, si technický typ a máš chuť pracovať, pošli nám životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Po prvom kontakte nasledujú jedno až dve kolá pohovoru a si náš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame:
- schopnosť samostatne naplánovať, nastaviť, spustiť a optimalizovať kampane, aby sa dosiahli nastavené ciele,
- schopnosť stanoviť zmysluplné KPI pre každú kampaň,
- pravidelná analýza a reporting spustených kampaní,
- dôslednosť a zmysel pre detail,
- orientácia na výsledky,
- vysoké nasadenie a efektivitu, keďže ide o prácu v agentúrnom prostredí,
- preukázateľná prax na pozícii PPC špecialistu - aj za krátky čas sa dá získať množstvo skúseností, záleží na intenzite práce a vzdelávania sa, preto tvoju prax nelimitujeme časom (2, 5, 10 rokov), ale rozhodujúce sú tvoje skúsenosti a schopnosti (referencie na projektoch, na ktorých si pracoval),
- prehľad v oblasti online marketingu, aktuálne trendy,
- celkový záujem o online marketing,
- anglický jazyk aspoň na úrovni B2,
- znalosť ostatných oblastí online marketingu je vítaná, ale nie je podmienkou (SEO, správa sociálnych sietí, porovnávače).

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4022528  Megjelentetés dátuma: 19.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac