Stolár, skladník

Creative Expo s.r.o.

Miesto práce
Párovská 2, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výroba atypických výrobkov z LDTD a dreva
• manipulovanie s materiálom v skladových priestoroch
• príprava materiálu na realizáciu výstavných expozícií
• montážne a demontážne práce na výstavách

- Práca je kreatívneho charakteru hneď od začiatku pracovného pomeru
- Práca na živnosť alebo hlavný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

- technická zručnosť a fyzická zdatnosť,
- samostatnostatne a zodpovedne vykonávať pridelenú prácu
- schopnosť dodržiavať firemné pravidlá a postupy
- skúsenosti z oblasti výstavníctva výhodou
- vôľa zlepšovať sa a rásť

Spoločnosť Creative Expo ponúka komplexné služby spojené s účasťou na výstavných podujatiach doma i v zahraničí, vrátane kompletného architektonického riešenia, grafického návrhu a realizácie expozícií v interiéroch aj exteriéroch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2179056  Megjelentetés dátuma: 26.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou