Elektroprojektant / Elektrotechnik / Servisný elektrotechnik

CRALIF, s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh elektrozapojení nových zariadení, tvorba elektroschém, priebežná kontrola stavu výroby. Elektromontážne práce pri výrobe, opravách a montážach zdvíhacích zariadení (žeriavy, bránové systémy, zdvíhadlá). Odborné práce pri opravách a údržbe zdvíhacích zariadení (žeriavy, výťahy, bránové systémy, zdvíhadlá, kladkostroje).

Prosíme uchádzačov, aby si ponuku dôkladne preštudovali a svoje životopisy zasielali iba v prípade, ak im budú vyhovovať všetky podmienky. Svoje životopisy zasielajte výlučne emailom na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel / Stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

EPLAN - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť ale aj schopnosť pracovať v kolektíve, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pracovať nadčas a aj počas víkendov.
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike - min. §22

Spoločnosť CRALIF, s.r.o. je na trhu od roku 1998. Vznikli sme ako servisná organizácia zdvíhacích zariadení vo veľkej púchovskej spoločnosti. Komplexnému servisu žeriavov, výťahov, kladkostrojov, manipulačných zariadení, bránových systémov a ďalších ZZ sa venujeme naďalej prostredníctvom našej Púchovskej prevádzky. V roku 2015 vznikla naša výrobná prevádzka v Dubnici nad Váhom, kde sme počas 7-mich rokov navrhli, naprojektovali a vyrobili viac ako 350 priemyselných žeriavov a zdvíhadiel. Našimi partnermi sú hlavne veľké a stabilné spoločnosti z gumárenského, strojárskeho a stavebného priemyslu v SR ale aj v blízkom zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1581383  Megjelentetés dátuma: 20.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac