Elektronik/Mechatronik

Craemer Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš-Okoličné
Termín nástupu
Dohodou
1 150 - 1 400 EUR/mesiac- podľa znalostí a skúseností + ďalšie prémie a zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Na oddelenie elektroúdržby hľadáme vhodného kandidáta s nasledovnými úlohami:

• Diagnostikovanie porúch na elektronickom zariadení pomocou bežných meracích prístrojov a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok
• Vypracovávanie meracích protokolov
• Čítanie a zostavovanie elektronických schém
• Analyzovanie porúch s cieľom identifikovať príčiny ich vzniku
• Uskutočňovanie opráv strojov, prístrojov a zariadení formou výmeny chybných komponentov za nové, resp. úprav softvéru ako aj vykonávanie údržby strojov
• Montovanie a oživovanie elektronických prvkov a zariadení
• Navrhovanie a konštruovanie elektrických prístrojov a zariadení
• Rozoberanie prístrojov a zariadení za účelom opravy
• Rekonštruovanie a montovanie prístrojov a zariadení do funkčného celku
• Uvádzanie strojov, prístrojov a zariadení do prevádzky
• Zabezpečovanie technickej podpory procesov a produktov vo výrobe
• Vykonávanie prehliadok a skúšok technických zariadení elektrických
• Vedenie, kontrolovanie a udržiavanie technickej a prevádzkovej dokumentácie v aktuálnom stave
• Vyvíjanie, simulovanie, implementovanie a testovanie riadiacich programov pre PLC zariadenia, HMI panely, roboty (Siemens, Bekhoff, SEW, Schneider, ABB ...)
• Nastavovanie, identifikácia porúch a konfigurácia PLC zariadení pri zmene výroby
• Vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k programom
• Diagnostikovanie porúch na pneumatických a hydraulických systémoch pomocou meracích prístrojov a ich odstraňovanie
• Práca v dvojzmennej prevádzke

* zázemie zahraničnej spoločnosti
* príjemné pracovné prostredie
* príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
* sociálny program
* odmeny za inovačné návrhy
* dovolenkovné a vianočné príspevky

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú vyhovovať uvedeným požiadavkám.
Zaslaním životopisu do spoločnosti dáva uchádzač súhlas ku spracovaniu osobných údajov a uchovaniu v personálnej databáze po dobu 6 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

priemyselná výroba

Počet rokov praxe

2

• Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnické
• Platná odborná spôsobilosť práce v elektrotechnike §22 – samostatný elektrotechnik
• Znalosť elektropneumatických a hydraulických systémov výhodou
• Aktívna znalosť práce s PC
• Prax a skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky

Skupina Craemer je medzinárodne pôsobiaci rodinný podnik s hlavnou obchodnou činnosťou v oblasti tvárnenia kovov, spracovania plastov a výrobe nástrojov. Materským závodom je spoločnosť Paul Craemer GmbH vo východovestfálskom meste Herzebrock-Clarholz založená v roku 1912.

K operatívnym spoločnostiam skupiny patria dnes okrem materského závodu v Nemecku s výrobou vo všetkých troch oblastiach obchodnej činnosti: závod na tvárnenie kovov v slovenskom meste Liptovský Mikuláš (Craemer Slovakia, s.r.o.) a v nemeckom Attendorn-e (Craemer Attendorn GmbH & Co. KG) a taktiež závod na vstrekovanie plastov v britskom Telforde (Craemer UK Ltd).

Na predaj plastového programu skupina vlastní samostatnú obchodnú spoločnosť v aglomerácii Paríža (Craemer France Sarl) a na Floride (Craemer US Corporation) a taktiež má po jednom zastúpení v Poľsku a v Dubai

V oblasti tvárnenia kovov Craemer vyvíja, konštruuje a vyrába presné a veľkoplošné výlisky hlavne pre automobilový priemysel najmä do vnútrajška áut: v prvom rade sú to sedáky v sedadlách, ale aj ostatné výlisky v štruktúre sedačky, komponenty pre systém bezpečnostných pásov a dverí ako aj nosníky pre prístrojové dosky. Ťažisko spracovania plastov spočíva vo vývoji, výrobe a trhovom uplatnení paliet, skladovacích a prepravných nádob, ako aj systémov na likvidáciu odpadov značky. V oblasti „inteligentných plastových paliet“ ponúka Craemer kompletné riešenia k optimalizácii logistických procesov na báze RFID technológie značky Palcontrol®. Nástroje na tvárnenie kovov a formy na spracovanie plastov sa vyrábajú vo vlastnej nástrojárni. V súčasnosti patrí skupina vo všetkých produktových oblastiach k vedúcim výrobcom na európskom trhu a s vlastným paletovým programom k celosvetovým vedúcim výrobcom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4012300  Megjelentetés dátuma: 8.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac