Inžinier kvality

CPS components s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacplat v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie kvality podľa požiadaviek zákazníka
- riadenie kvality produktov a procesov, kooperácia pri neustálom zlepšovaní
- riadenie NC výrobku - navrhovanie a sledovanie nápravných opatrení
- analýza výsledkov meraní, štatistika, kontrola procesu
- spolupráca pri implementovaní nových produktov, projektov
- vedenie a aktualizácia predpísanej dokumentácie
- riešenie reklamácií zákazníkov a dodávateľov
- vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly surovín, komponentov, výrobkov
- uskutočňovanie procesných auditov
- vystavovanie reklamácií dodávateľom materiálu
- evidencia a vyhodnocovanie štatistík kvality

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa ďalej rozrastá
- zaujímavé pracovné ohodnotenie
- možnosť osobnostného rastu
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie, práca v mladom dynamickom kolektíve

Hľadáme človeka, ktorý už v predchádzajúcej práci na pozícii kvality dosiahol preukázateľné výsledky a má záujem ďalej sa rozvíjať. Naša spoločnosť tento rok získala certifikát IATF 16949:2016, preto hľadáme do svojho tímu posilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v odbore min.2 roky
- znalosť noriem ISO 9001 a IATF 16949
- skúsenosti s FMEA a PPAP, APQP, SPC, MSA
- znalosť čítania strojárskych výkresov
- skúsenosti s používaním 3D meracieho stroja
- veľmi dobré analytické a logické myslenie
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni nutnou podmienkou
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- znalosť programovania CNC výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4068604  Megjelentetés dátuma: 9.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac