Účtovník/ Účtovníčka

CPS components s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 450 EUR/mesiac- vernostný bonus za každé tri odpracované roky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie dodávateľských faktúr,
• účtovanie odberateľských faktúr,
• evidencia dodávateľských faktúr v SAP- e,
• účtovanie bankových výpisov,
• príprava týždenných reportov a plánu úhrad,
• komunikácia s dodávateľmi vo veci riešenia záväzkov,
• príprava mesačného uzávierkového reportu pre majiteľov spoločnosti.

- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- možnosť vybrať si formu stravovania - teplé jedlo alebo dobitie stravovacej karty

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky prosím zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov skúseností vo vedení účtovníctva

- dôslednosť pri vypracovaní úloh, precízny a zodpovedný prístup,
- samostatnosť, orientácia na detail,
- analytické myslenie,
- zvládanie termínov, orientácia na výsledky.

Sme medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3985449  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 450 EUR/mesiac