Assistant Housekeeper / Clarion Congress Hotel Bratislava ****

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žabotova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacŠtvrťročná odmena na základe dosiahnutých výsledkov. Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Housekeeping tímu v 4* Clarion Congress Hotel Bratislava, hľadáme ďalšieho skvelého kolegu/kolegyňu na trvalý pracovný pomer. Ak hľadáte prácu, ktorá by mala byť zaujímavá, fyzicky aktívnejšia, plná príležitostí a priestoru na zlepšovanie hlavne v interpersonálnej komunikácii, či už smerom k našim hosťom alebo kolegom - pridajte sa k NÁM!

Aké budú Vaše hlavné úlohy?
* skontrolovať čistotu izieb podľa hotelových štandardov
* rozdeľovať prácu pre naše chyžné
* pomôcť/aktívne sa zapojiť do riadenia oddelenia (nápady, kreativita, vylepšenia, ...)

Naši kolegovia sú veľmi nápomocní a otvorení, a veľmi radi Vás zaučia do všetkých procesov. Ak nemáte skúsenosť z nášho "hotelierskeho sveta", nie je to žiadny problém, všetko vysvetlíme a dostatočne zaučíme....V prvom rade hľadáme OSOBNOSŤ, ktorá vhodne a komplexne doplní náš TÍM :)

Ak by ste potrebovali vedieť bližšie informácie o nás, náplni práce a pracovných podmienkach, Vaše otázky radi zodpovieme mailom ([email protected]) alebo priamo na osobnom stretnutí. Radi by sme Vás taktiež vopred informovali, že ubytovanie neposkytujeme.

- globálne pracovné príležitosti pre rozvoj
- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti, aktívne sa podieľať na riadení oddelenia spolu s Housekeeping Supervisorom
- štvrťročná odmena na základe dosiahnutých výsledkov
- strava zabezpečná v hoteli

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme ya prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Zaslaním Vášho žitovopisu nám dávate súhlas so spracovaním , správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2000 Z-z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely dalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4347511  Megjelentetés dátuma: 6.6.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac