Denný recepčný

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Šulekova 1172/20, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019-15.02.2019
900€ + príplatky za prácu cez víkendy, sviatky a nočné smeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca samostatného recepčného na TPP v rezidencii hotelového typu
- check in/out hostí, fakturácia, komunikácia s hosťom, denný audit, uzávierky systémov
- kompletná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- poskytovanie informácií a riešenie problémov hostí
- pohotové reakcie na požiadavky hostí, prepájanie hovorov
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať 12h
- predchádzajúce skúsenosti z hotela /recepcie/ sú vítané, ale práca je vhodná aj pre absolventa
-aktívna znalosť anglického jazyka nutnosťou

- zaujímavá práca v kolektíve
- zdarma prístup do fitness centra a sauny
- ubytovanie v rámci siete po Európe za zvýhodnené ceny
- stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa
- možnosť veľa sa naučiť a osobne prispievať k budovaniu vysokého štandardu služieb
- práca v prestížnej lokalite pre značku Mamaison Hotels & Residences s možnosťou kariérneho rastu v budúcnosti

V prípade záujmu pošlite svoj štrukturovaný životopis spolu s fotografiou na emailovú adresu [email protected]. Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači. V prípade, že vyberieme úspešného kandidáta pred termínom, bude ukončené výberové konanie skôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

proaktívna, pohotová, flexibilná a zodpovedná osoba so zmyslom pre detail

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3576677  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€ + príplatky za prácu cez víkendy, sviatky a nočné smeny