Administratívny pracovník

Corwell Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
600 € - 800 €, podľa skúseností kandidáta resp. dohodou. Po skončení skúšobnej doby navýšenie platu o 50€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v internej databáze (v maďarskom jazyku)
• Spracovanie prijatých úhrad a nahrávanie odchádzajúcich úhrad
• Evidencia prijatých faktúr
• Vystavovanie faktúr, dobropisov
• Príprava štatistík
• Kontrola a evidencia skladových zásob
• Príprava zápočtov
• Príprava podkladov pre Intrastat hlásenie a recyklačný fond
• Administratívne činnosti spojené s fungovaním kancelárie
• Zber, archivácia a príprava podkladov pre externých účtovníkov
• Komunikácia s externými účtovníkmi
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami (nákup, zákaznícky servis, obchodné
oddelenie a pod.)

Kancelária v centre mesta Senec v blízkosti pešej zóny s dobrou dostupnosťou. Výhodné zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment kancelárskych a školských potrieb. Každoročná valorizácia platu a možnosť získať odmeny nad rámec dohodnutých platových podmienok. Stravné lístky v hodnote 4,80 EUR. Zahraničné pracovné cesty niekoľkokrát do roka. Raz ročne k výročiu nástupu valorizácia platu.

Svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte výhradne mailom! Termín konania pohovorov: 15. a 16. 08. 2018, na ktorý budeme pozývať uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim kritériam. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť
• Zodpovednosť
• Dôkladnosť
• Chuť naučiť sa nové veci
• Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii sú výhodou, ale nie podmienkou!

CORWELL Slovensko s.r.o., bolo založené v roku 2006, ako obchodné zastúpenie zahraničnej spoločnosti CORWELL Kft. Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a veľkoobchodnou činnosťou v oblasti kancelárskych a školských potrieb, pričom sa opiera o viac ako 30 ročné bohaté skúseností materskej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov na svojom domácom trhu. CORWELL získalo prestížne medzinárodné ocenenie "Európsky distribútor/veľkoobchod roka 2012". Progresívne rastúce slovenské zastúpenie sa počas svojej viac ako 15 ročnej histórie etablovalo a dostalo do povedomia odbornej verejnosti. Cieľovú skupinu klientov tvoria výhradne obchodníci (MO, VO) s kancelárskymi a školskými potrebami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2650381  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € - 800 €, podľa skúseností kandidáta resp. dohodou. Po skončení skúšobnej doby navýšenie platu o 50€.