Obchodný asistent / obchodná asistentka

Corvin Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s pôsobnosťou v Komárne.
Hľadáme kolegu s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, s orientáciou na precíznosť a zodpovednosť. Človeka, ktorý bude pracovať aj na agende mimo zodpovedností asistentky zastrešujúc agendu obchodného analytika.

Čo zveríme do Vašich rúk?
Budete mať za úlohu zabezpečiť plynulý chod agendy sekretariátu finančnej referentky a vedúcej kancelárie
- Prijímanie a uvádzanie návštev, zabezpečenie občerstvenia
- Spracovanie rôznych reportov a dokumentácie podľa potreby

Súčasťou Vašej agendy bude aj nevyhnutná administratíva
- pošta, telefonická a mailová komunikácia
- evidencia objednávok a kolobeh dokumentov
- starostlivosť o administratívnu agendu
- evidencia, archivovanie a starostlivosť o zmluvy rôzneho charakteru

Zároveň budete vykonávať:
- Aktívna spolupráca s projektovými manažérmi a podpora ich aktivít

Ponúkame Vám:
Motivačné finančné ohodnotenie
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme

Sick days
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Ste komunikatívny človek s príjemným vystupovaním a máte proaktívny prístup k riešeniu úloh
Máte schopnosť efektívne si organizovať prácu a súbežne s tým aj pracovný kalendár svojho nadriadeného
Máte analytické myslenie, výborné koordinačné a hodnotiace schopnosti
Máte schopnosť efektívne interpretovať informácie
Viete samostatne a flexibilne reagovať na požiadavky nadriadeného, netreba Vás "viesť za ruku"
Disponujete vysokou úrovňou taktu a integrity

Naša spoločnosť sa zaoberá poradenskými službami súvisiacich s fondami EÚ, ponúka celú paletu príbuzných služieb zameraných na prípravu rozvojových projektov pre verejný, ako aj súkromný sektor. Medzi týmito službami má dominantné postavenie tvorba programov hospodárskeho a sociálneho rozvoja, príprava a manažment verejného obstarávania. Bližšie infomácie o našej spoločnosti nájdete na webovej stránke: http://corvinconsulting.sk/
ID: 4031446  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac