Kontrolór/ka kvality ( s ubytovaním )

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
730 EUR/mesiac- nástupný plat od 730,-€ ( (konečná výška mzdy bude dohodnutá so zreteľom na pracovné skúseností vybraného kandidáta) - mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 EUR (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky) - letný a zimný bonus 2 krát do 400 EUR (ak sú splnené interné kritériá)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola vyrobených produktov - hliníkové profily na oddelení lisovne podľa interných postupov a protokolov kvality; aktualizácia údajov v protokole kvality
  • kontrola rozmerov podľa technického výkresu - dĺžka ,hrúbka a pod.;
  • vizuálna kontrola čistoty vylisovaných profilov, sledovanie možných mechanických poškodení ;
  • príprava certifikátov kvality pre klientov ;
  • participácia pri šetrení nezhôd, či reklamáciach klientov podľa pridelenej role;
  • spolupráca pri auditoch a návštevách klientov
  • udržiavanie bezpečnosti a poriadku na pracovisku

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom :
  • zo Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad Hronom, Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
  • z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Orovnice, Tekovskej Breznice a Brehov
  • mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 EUR (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky)
  • letný a zimný bonus 2 krát do 400 EUR (ak sú splnené interné kritériá)
  • poskytujeme odborné školenia a kurzy
  • odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca
  • parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,00 EUR )
  • firemné podujatia (Deň otvorených dverí , Deň zdravia a pod.), darčekové poukážky, vitamínové a vianočné balíčky a pod.
  • v prípade potreby zamestnávateľ poskytuje ubytovanie na ubytovni pre kandidátov s trvalým bydliskom mimo okres Žarnovica

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 ročné skúsenosti v oblasti kontroly kvality v prostredí výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

1

  • zodpovedný prístup k práci, základné znalosti princípov kontroly kvality, technické myslenie, orientácia na detail, presnosť, chuť učiť sa a získavať nové vedomosti
  • ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421456781505
E-mail: poslať životopis
ID: 3994559  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 730 EUR/mesiac