Operátor baliacej linky - Balič/ka

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď
od 650 Eur v hrubom + odmeny, príplatky v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizácia skladových priestorov a vyvážanie zabalených výrobkov na sklad,
• ručné balenie profilov, príp. obsluha baliacich strojov podľa pokynov vedúceho linky, alebo inej zodpovednej osoby,
• práca so žeriavom, nakládka kamiónov,
• príprava materiálu na balenie (tzn. kartónu, dreva, fólie, drevených klietok, atď...),
• kontrola kvality profilov, čistenie profilov, etiketovanie,
• dbať o funkčnosť a čistotu strojov,
• dodržiavať čistotu na pracovisku počas zmeny aj pri jej výmene,
• čistenie a upratovanie pracoviska.

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Žarnovice, Bzenice, Voznice, Rudna ZADARMO firemným autobusom
Zabezpečujeme prepravu z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Tekovskej Breznice ZADARMO firemným autobusom
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur
75% príplatok za nadčas
Možnosť navýšenia platu už po skúšobnej dobe (v závislosti od pracovného výkonu zamestnanca)
Parkovanie v areáli závodu
Stravovanie priamo v spoločnosti – jedáleň a bufet
Stravné lístky v hodnote 3,60 Eur
Pravidelné odborné školenia a kurzy
Polročné a koncoročné odmeny
Odmeny za odporučenie nového zamestnanca
Garancia výplaty načas a takisto vyplatenia všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy)
Mikulášske a Vianočné balíčky
Možnosť kariérneho rastu

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • motivácia k práci
  • pracovitosť
  • ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421456781505
E-mail: poslať životopis
ID: 3668046  Megjelentetés dátuma: 14.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 650 Eur v hrubom + odmeny, príplatky v závislosti od skúsenosti uchádzača