Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Skladník

CORTEC

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 500 EUR/mesiac1200+300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia s tovarom v sklade a na miestach montáže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosť so stabilným zázemím pôsobiaca na domácom trhu od roku 1992. Hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení pre profesionálnu gastronómiu a predajne.

Zároveň sa zameriavame aj na projekciu a dodávku kompletných kuchýň spoločného stravovania, výdajní stravy , barov , reštaurácií, potravinárskych technológií ako aj predajní potravín. Naším cieľom je spokojný klient.

Viac sa o nás môžete dozvedieť na www.cortec.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3808776  Megjelentetés dátuma: 12.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 250 - 1 500 EUR/mesiac1200+300