Účtovník

Coronis s.r.o.

Belanského 2725, 02401 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa schopností pri nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovníčka - príprava a účtovanie pre externú účtovníčku s postupným prebraním účtovania bez potreby externej účtovníčky. Účtovanie došlých faktúr, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady v programe Omega podvojné účtovníctvo. Evidencia pošty, zaučenie na Intrastat, zakladanie zmlúv a dokumentov, prepis dokumentov, starostlivosť o firemné záležitosti - nájom, vozový park, zmluvy, pzp, korešpondencia a tel. hovory.

Tvorba sociálneho fondu a príspevok na 55% hodnoty stravných lístkov

Životopisy s fotografiou prosíme zasielať na [email protected].
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aspoň základy a chuť pracovať a učiť sa.

Nákup, predaj, dovoz a vývoz mliečnych výrobkov.
Dodávky do veľkoskladov, veľkoobchodov a skladov obchodných sietí. Prosím, zasielajte životopisy len ak máte vážny záujem a aspoň 75% referencií na požadovanú kvalifikáciu. Ďakujem.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2436538  Megjelentetés dátuma: 23.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa schopností pri nástupe