Asistent predaja-predajca

COROLINE a.s., organizačná zložka

Miesto práce
Zelinárska 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre predajňu LE TEMPS DES CERISES v OC Aupark Bratislava hľadáme aktívneho, pozitívneho asistenta predaja so záujmom o módu, ktorí posilní francúzsku silnú značku na slovenskom trhu.
Radi by sme našli mladého muža alebo ženu s veselou povahou a výbornými komunikačnými schopnosťami, so zmyslom pre zodpovednosť, s cieľom vybudovať vlastnú pozíciu v tíme, s ochotou pracovať v režime krátkeho a dlhého týždňa, s vášňou pre módu a chuťou sprostredkovať ju zákazníkom.

Kandidátovi ponúkame prácu v priateľskom prostredí, s možnosťou stať sa kmeňovým členom, s finančným ocenením predajných úspechov, benefity vo forme zamestnaneckých zliav, spoľahlivé a férové jednanie zo strany zamestnávateľa.
Pre zoznámenie sa s našou značkou navštívte web: www.cerises.cz

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať životopis s motivačným listom na adresu
[email protected]
V prípade vyhovovania Vašich predpokladov na uvedenú pozíciu sa Vám obratom ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť sa zaoberá predajom francúzskeho módneho tovaru

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3284840  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€