Referent zákazníckeho centra

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • systémové spracovanie objednávok
  • kontakt s tuzemským a zahraničným zákazníkom v prípade náhrad a nezrovnalostí
  • kompletizovanie objednávok podľa požiadaviek zákazníka
  • príprava a spracovanie podkladov k fakturácií a expedícii
  • kontrola dostupnosti tovaru v sklade na predaj
  • práca s registračnou pokladnicou
  • administratívne práce spojené so zákazníckym centrom

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • dynamická práca v stabilnej spoločnosti
  • mladý, dynamický kolektív
  • flexibilita, iné

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie:
• V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
• Druhé kolo: osobný pohovor

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • orientácia v príslušnej zákonnej úprave odbytu tovaru
  • chuť vzdelávať sa a prijímať nové poznatky
  • nasadenie a pozitívny prístup
  • otvorený novým výzvam a inováciám
  • príjemné vystupovanie
  • komunikačné schopnosti
  • orientácia na výsledok
  • znalosť programov SPIN, SPIN2 – výhodou (nie je podmienkou)
  • ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Rastislav Gažo
Tel.: 02/455 276 61 - 2
E-mail: poslať životopis
ID: 2103913  Megjelentetés dátuma: 30.9.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou