Barista/Baristka

Wine Academy s. r. o.

Miesto práce
Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď; dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava kávy na profesionálnej úrovni
Uvítanie a usádzanie hostí
Prijímanie objednávok a pomoc pri výbere z menu
Servírovanie a účtovanie nápojov
Prípravné práce pred začatím a po skončení otváracej doby

Ohodnotenie ktoré motivuje zamestnancov komunikovať so zákazníkmi vždy s úsmevom a radosťou (fix + bonus podľa dosiahnutého obratu + tips)
Zvýhodnené ceny na vína a ostatné položky
Vzdelávanie a osobný rozvoj, možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny

Ďakujeme všetkým uchádzačov za ich záujem, kontaktovať budeme tých, ktorí zodpovedajú požadovanému profilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Hľadáme komunikatívnu a zodpovednú osobu – kolegyňu alebo kolegu, ktorá sa aktívne zaujíma o kvalitné vína a kávu.

Ak chceš získať množstvo nových poznatkov, stretávať zaujímavých ľudí, navštíviť svetoznáme vinárske regióny a myslíš si o sebe, že dokážeš s radosťou a na úrovni ponúknuť zákazníkom nášho CORK WINE BAR svoje znalosti a zručnosti, hľadáme možno práve Teba.

Medzi Tvoje silné stránky by mali patriť:
Chuť pracovať
Dobrá nálada
Komunikatívnosť
Zmysel pre zodpovednosť
Vítané je aj zanietenie ďalej sa vzdelávať v oblasti vína a kávy.

Cieľom CORK WINE BAR je ponúknuť svojim návštevníkom istý druh „genius loci“ kam sa budú radi vracať za dobrým vínom, príjemným prostredím, milým personálom a originálnou atmosférou. Ponuka vín zahŕňa celý svet od Ameriky až po Nový Zéland. Okrem vín tu návštevníci nájdu aj skvelú kávu a rôzne gourmet produkty a tapas chuťovky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3966357  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac