Junior Copywriter / Ideamaker

CORE4 Advertising, spol. s r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 9, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2022
900 - 1 100 EUR/mesiackoncoročné odmeňovanie v závislosti do ekonomickej situácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoluvytváranie kreatívnych konceptov pre kampane klientov
Tvorba prevažne digitálnych a social media výstupov
Starostlivosť o značku samotnej agentúry

firemné podujatia
financovanie kurzov a školení
práca pod vedením skúsených seniorov

Hľadáme študenta alebo absolventa, ktorý sa chce stať profíkom v komunikácii. Naši bývalí juniori dnes sú dnes všetci seniori alebo kreatívni riaditelia. Pošlite nám CV a obratom naspäť získate malé test zadanie. MOZE IST O PART TIME.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť sa učiť a stať sa profíkom v písaní a tvorbe
teamwork
samostatnosť a sústredenie

Jedna z najdlhšie pôsobiacich slovenských kreatívnych fullservisových agentúr pôsobiaca v oblasti integrovaného marketingu a vývoja digitálnych riešení s vlastným tímom online vývojárov, pravidelne oceňovaná na domácich a svetových festivaloch.

www.core4.sk
ID: 4359058  Megjelentetés dátuma: 20.6.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac